Кошик
219 відгуків
Ціни на кабель та провід уточнюйте!

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

ст.м. Голосеевская, ул. М. Стельмаха 6А, Київ, Україна
Додати відгук
ТОВ "ЕЛЕТЕХ" Електротехнічне обладнання оптом та в роздріб
+380 (50) 291-63-40
+380 (68) 337-60-66

Будівельно-монтажні клеми wago – застосування і основні характеристики.

Будівельно-монтажні клеми wago – застосування і основні характеристики.
В процесі будівництва або ремонтних робіт для забезпечення стабільної та безпечної роботи електричних систем важливим фактором є швидкий і надійний монтаж провідників. Спеціально для цієї мети створені експрес-клеми wago. У цій статті ми розглянемо різновиди клем, їх основні характеристики та застосування.

Різновиди клем wago:

Клеми серії 222 (222-412, 222-413, 222-415) забезпечують надійне з'єднання провідників в розподільній коробці без застосування інструменту. Досить підняти вгору помаранчевий важіль до фіксації, ввести підготовлений (зачищений), провідник у відкрите віконце і опустити важіль у вихідне положення. Слід зауважити, що при такому з'єднанні самовільне від'єднання провідника неможливо.

          

Більш вдосконалена серія клем 221 (221-412, 221-413, 221-415) wago володіє рядом переваг: прозорий корпус дозволяє перевірити правильність положення провідника; менший розмір (порівняно з клемами 222 серії), дає можливість використовувати їх в обмеженому просторі; на відкриття, закриття важільців потрібно менше зусиль, при цьому надійність фіксації провідника залишається незмінною.

            

Клеми wago даних серій використовуються для з'єднання до 5 одножильних провідників 0,08-4 мм2 і багатожильних перерізом 0,08-2,5 мм2. Застосовуються: для підключення гнучких і монолітних провідників в монтажній коробці; для підключення освітлювальних приладів гнучкими і монолітними провідниками; для підключення низьковольтних світильників і інших різновидів расключений як на виробництві, так і в побуті.

       

Клеми серії 773 на основі плоскопружинного затиску можуть застосовуватися для підключення алюмінієвих одножильних провідників перетином 2,5 мм2, ці клеми темно-сірого кольору, наповнюють спеціальною пастою, яка знімає окисну плівку і запобігає подальшому окисленню провідника. Транспарентні (прозорі клеми) використовуються для мідних одножильних провідників перетином 0,75-2,5 мм2, багатожильних перетином 1,5-2,5 мм2. Окремо слід виділити клему 773-173 для мідних одножильних і толстопроволочных багатожильних провідників перетином до 6 мм2.

              

Клеми серії 224 ідеально підходять для підключення освітлювальних приладів (люстр, бра...) без використання інструментів. Плоскопружинный затискач використовується для одножильних мідних провідників перетином 1,0-2,5 мм2 і алюмінієвих провідників перетином 2,5 мм2 з монтажної сторони (стеля, стіна), затиск CAGE CLAMP для мідних багатожильних провідників перетином 0,5-2,5 мм2 від освітлювального приладу.

 

224-111 – стандартна клема для світильників.

224-122 – клема для підключення світильників при петлевом монтажі.

224-201 – клема для з'єднання двох провідників.

Технічна інформація:

  • Фірма Wago в якості ізоляційного матеріалу, для струмоведучих частин, використовує в основному поліамід (РА 6.6 і РА 4.6) та полікарбонат (РС). Ці матеріали відмінно зарекомендували на протязі більш ніж 40-річного використання у виробах фірми Wago і успішно пройшли випробування у відповідних лабораторіях.
  • Матеріал контактів складається з элетролитной міді (Е Сі), твердої і надтвердої, а також з надтвердих мідних сплавів, які є стандартними для виготовлення струмопровідних елементів виробів фірми Wago. Дані матеріали поєднують в собі чудову провідність і хорошу стійкість до хімічного впливу без ризику під дією напруг.
  • Контактна поверхня. Покриття складається з спеціального олов'яного сплаву, яке гарантує довгостроковий захист від корозії. До того ж, таке покриття забезпечує герметичність контакту, яке гарантує довготривале перехідний опір. В затискному елементі провідник вставляється в м'який шар олова під високим контактним тиском. Це захищає область контакту від корозії.
  • Матеріал затискний пружини. Всі затискні пружини виготовлені з високоякісної ретельно перевіреної аустенітної хроми-никелиевой сталі (CrNi) з високим рівнем міцності на розтяг, яка довела стійкість до корозії протягом довготривалого використання. Матеріал стійкий до солоного морського повітря, міським забруднюючим речовинам і промисловим викидам (напр., діоксиду сірки, сірководню).

Ми розглянули лише основні різновиди клем wago, які найбільш широко використовуються при будівельному монтажі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner