Тримач для 2-х, 3-х, 5-х клем WAGO

36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- Під замовлення
- Код: 221-500
Відправка з 21 березня 2026- +380 (63) 978-83-92
Тримач для 2-х, 3-х, 5-х клем 221 серії WAGO:
- полегшує доступ і спрощує підключення провідників.
- забезпечує надійну фіксацію компактних з'єднувачів на DIN-рейці. Також є варіанти маркування.
- фіксуючий тримач 221-500 WAGO підходить для всієї 221 серії з'єднувачів. Може встановлюватись як горизонтально, так і вертикально на DIN-рейці, а також може бути прикручений до рівної, гладкої поверхні, коли це потрібно.
- передняя сторона всегда остается открытой для разных вариантов монтажа. Эта сторона также предназначена для размещения самоклеющейся маркировочной полосы, которая обеспечивает четкую маркировку внутри распределительного щита - даже после того, как исходная установка была изменена или расширена.
Преимущества использования держателя:
Благодаря своей специальной конструкции - открытый с одной стороны, становится возможным использовать рабочий рычаг для открытия клеммы, даже после того, как она была установлена.
Таким чином провідники можуть бути легко підключені або видалені до того чи після того, як клеми встановлені в утримувач. Конструкція також гарантує, що тестовий слот завжди доступний. Це означає, що тестувати напругу можна навіть тоді, коли з'єднувачі встановлені в утримувачі.
Для закріплення або видалення з'єднувачів з держателя не потрібні інструменти. Фіксуючі утримувачі забезпечують надійне кріплення на DIN-рейку, завдяки цьому клеми ніколи не выскользнут з тримача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WAGO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір елемента кріплення | Сірий |
- Ціна: 36 ₴


